Centrum technických studií VŠTE v Táboře

1.postupový test z matematiky pro 1.ročník studijních oborů
Podzimní prázdniny pro žáky a studijní volno pro pedagogy 26.-27.10.2017
Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu
Dvoudenní dborná exkurze 1N a 2N - TON Bystřice p.H., WOOD TEC Brno 2. - 3. 11.
Bible a člověk 21.století - pořady pro 1.ročníky ve dnech 6., 8., 9. a 10.11.
DON Tábor dnes hraje školní představení: pro 4.ročníky Ekonomie dobra a zla, pro 3.ročníky Už je tady zas
Prezentace středních škol v Pelhřimově

Z technické olympiády s několika oceněními

31.3.2016
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Technická olympiáda, pořádaná konsorciem středních škol a VŠTE v Českých Budějovicích, se stává stabilní součástí technických aktivit naší školy. Do letošního ročníku jsme přihlásili pět projektů, tři z nich si odnášejí ocenění odborné poroty.

Běh pro dětský úsměv

25.11.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Nadační běh pro dětské domovy uspořádala VŠTE v Českých Budějovicích a my jsme nemohli chybět. 35 zástupců SPŠ Tábor předalo své dárky pod vánoční stromek dětem bez rodin, devět statečných se pak postavilo na start.

Technické konsorcium v ČZ Strakonice

20.11.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Technické a vzdělávací konsorcium vzniklo před necelými dvěma roky při VŠTE v Českých Budějovicích a SPŠ Tábor byla jedním ze spoluzakládajících členů. Letošní jednání konsorcia bylo svoláno na čtvrtek 20. listopadu do Strakonic.

VŠTE zahájila poprvé nový akademický rok i v Táboře

29.9.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Poprvé v historii českobudějovické Vysoké školy technické a ekonomické začal její nový akademický rok 2014/15 na dvou místech. Vedle jihočeské metropole byla zahájena výuka v bakalářské specializaci Progresivní materiály v automobilovém průmyslu také v prostorách SPŠ Tábor.

Technická olympiáda: Třetí místo a zvláštní ocenění

25.3.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Z prvního ročníku Olympiády technického a vzdělávacího konsorcia při VŠTE České Budějovice, jehož je SPŠ Tábor spoluzakladatelem, si naši studenti odvezli v konkurenci třinácti prací třetí místo a zvláštní cenu.

Významné osobnosti o etice v podnikání

13.3.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Ekonomika, průmysl, etika v podnikání, ale i v životě společnosti. To byla nosná témata konference, kterou pořádala českobudějovická VŠTE za patronace Jihočeského kraje a Hospodářské komory. Před naplněnou aulou se vystřídalo několik významných osobností českého byznysu.

VŠTE zakládá Centrum technických studií při SPŠ Tábor

14.2.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Na pátek 14. února 2014 svolaly českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) a SPŠ Tábor ve spolupráci s Městem Tábor tiskovou konferenci, na níž oznámily otevření Centra technických studií v areálu SPŠ na Maredově vrchu.

První rozšířené jednání technického konsorcia

5.9.2013
SPŠ Tábor: Jednání řídíla prorektorka Ing. Ludmila Opekarová, Ph.D.
Ve čtvrtek 5. září se v hlavní budově Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích sešli zástupci středních škol a významných jihočeských firem na jednání technického konsorcia, jehož je SPŠ Tábor zakládajícím členem.

SPŠ Tábor spoluzakladatelem technického konsorcia

23.4.2013
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
V pondělí 22. dubna byl podpisy čtyř zakladatelů stvrzen vznik Technického vzdělávacího konsorcia při VŠTE v Českých Budějovicích, jehož jedním ze zakládajících členů je také taborská průmyslovka.
Stránkování: 1 |

Čtvrtek, 19. říjen 2017
Výuka dnes končí ve 12:25, poté se pedagogové zúčastní kurzu první pomoci
Středa, 18. říjen 2017
Nevíte, jaký obor studovat / čím se vyučit po ZŠ? Navštivte naši expozici na burze středních škol v hotelu Palcát v Táboře!
Pátek, 13. říjen 2017
Žáci mají ředitelské volno, zaměstnanci SPŠ celodenní školení BOZP
Pátek, 13. říjen 2017
Dnes odpoledne zasedá školská rada SPŠ od 15:30 ve sborovně
Čtvrtek, 12. říjen 2017
V Třeboni probíhá prezentace středních škol, samozřejmě s naší účastí.
Čtvrtek, 12. říjen 2017
Kdo uteče, ten vyhraje. Přesně řečeno, kdo uteče ostatním, vyhraje dnešní závod středoškoláků v přespolním běhu. Fandíme našim!
Středa, 11. říjen 2017
Pozor! Ve škole je klokan! Ovšem klokan matematický - celosvětová soutěž pro bystré a logicky uvažující žáky :-)
Středa, 11. říjen 2017
Vyhráli! kdo? naši kluci. co? pohár středních škol České republiky v lehké atletice - poprvé v historii! Gratulujeme mistrům!
Úterý, 10. říjen 2017
Čtvrťáci strojaři sledují technické novinky průmyslu 4.0 na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Úterý, 10. říjen 2017
Do Brna na veletrh jsme nepřijeli jen koukat, i když je na co. Naše družstvo strojařů soutěží v CNC programování. Držíme palce!
Pondělí, 09. říjen 2017
Kinosál na celý týden zabralo anglické divadlo. Dnes hraje pro žáky SPŠ, od zítřka pro ostatní SŠ a ZŠ Táborska.
Pondělí, 09. říjen 2017
Dnes a zítra držíme palce našemu lehkoatletickému týmu! Vyhráli jsme kraj, o pohár středních škol bojujeme ve finále ČR v Břeclavi
Sobota, 07. říjen 2017
Čelkovice 2017 - tradiční jízda automobilů - veteránů. Řidiči a diváci jsou ze všech věkových kategorií.
Sobota, 30. září 2017
Maturanti, školní seznam literárních děl k MZ 2017-2018 byl právě zveřejněn. A už vám to začíná odtikávat...
Čtvrtek, 28. září 2017
Je státní svátek, ale pedagogové SPŠ se vydali na 4-denní studijní cestu. Partnerská Technická akadémia Spišská Nová Ves nás čeká :-)
Středa, 27. září 2017
Naši fotbalisté bojují na turnaji technických škol ve Velešíně.
Úterý, 26. září 2017
Sportovní reprezentace prumky začíná lehkoatletickým Pohárem CORNY. Zase vyhrajeme!?!
Pondělí, 25. září 2017
Gratulujeme - našim učňům oboru zedník! Zvítězili v celostátní soutěži odborných dovedností SUSO, v mezinárodním měřítku byli druzí!
Pátek, 22. září 2017
Edison - mezinárodní multikulturní skupina končí týdenní působení na naší škole.
Čtvrtek, 21. září 2017
Loučíme se s přáteli z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. Šťastnou cestu domů!