Maturitní zkoušky v plném proudu

Planeta Země - Brazílie, naučný pořad pro 1.ročník lycea v kině Svět

Maturitní zkoušky v plném proudu

Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor: Maturity 2017

Tak máme květen, venku krásně, školními chodbami bloumají mladí muži v oblecích a nastrojené slečny. Někteří mají v očích trošku nepřítomný výraz, jiní radost a úlevu nebo naopak obavu. To podle toho, jestli mají maturitní zkoušky před sebou nebo za sebou a jestli se jim dařilo více či méně a čekají na ortel maturitní komise....Zkrátka maturity jaksepatří.

Na naší škole letos maturujeme od 16. května do 2. června. Šťastní čerství absolventi dostanou svá maturitní vysvědčení při tradičním ceremoniálu 9. června ve školním sále.

Ve fotogalerii přinášíme několik maturitních momentek.

(tra)
foto: Roman Bernát

Pátek, 24. listopad 2017
Další maturitní ples - tentokrát 4La. Ale pozor - dnes stužkujeme a tančíme na Střelnici!
Středa, 22. listopad 2017
Začíná tradiční jihočeská přehlídka středních škol Vzdělání a řemeslo. Až do pátku můžete navštívit i náš stánek na výstavišti v ČB
Pondělí, 20. listopad 2017
Další třídou, která navštíví JE Temelín, bude 4Lb. Maturanti z fyziky mají oči a uši dokořán.
Pondělí, 20. listopad 2017
Ode dneška celý týden budou učitelé 6 zemí (CZ, D, HR, PL, SK, SLO) připravovat další díl projektu IP&IE - ERASMUS+ ve slovinské Škofja Loce
Sobota, 18. listopad 2017
Sobotní večer a noc v Palcátu patří maturantům ze 4Sa!!!
Pátek, 17. listopad 2017
Dnešním státním svátkem si připomínáme boj za svobodu a demokracii. Pozor - snadno ji ztratit, těžko získávat zpět!
Středa, 15. listopad 2017
Třídní schůzky rodičů se konají dnes v budovách A i B: učební obory od 15 hodin, maturitní obory od 16 hodin. Rozpisy jsou vyvěšeny u vchodu
Do JE Temelín na tradiční exkurzi se dnes vydala třída 2P
Středa, 15. listopad 2017
Včera jsme lovili bobříka informatiky, dnes lovíme medaile z bazénu - na krajském přeboru středních škol v plavání chlapců a dívek :-)
Úterý, 14. listopad 2017
Pssst! Lovíme bobříka informatiky!
Úterý, 14. listopad 2017
Komu zvoní v pozdním odpoledni v uších, o tom se nejspíš mluví na čtvrtletní klasifikační poradě. A to nebývá moc dobré... :-(
Pondělí, 13. listopad 2017
Kdo je z Písku, Milevska, Kovářova a okolí, ten může navštívit naši expozici na písecké burze středních škol
Pondělí, 13. listopad 2017
Třída 4La jede na exkurzi do JE Temelín. Poznatky se jistě hodí k maturitě!
Pátek, 10. listopad 2017
V maturitním plesání pokračujeme v hotelu Palcát se třídou 4Lb. Příjemnou zábavu!
Středa, 08. listopad 2017
Naše basketbalistky bojují pod děravými koši na turnaji středních škol
Úterý, 07. listopad 2017
Táborské DON hraje pro školy: představení Ekonomie dobra a zla navštíví 4.ročníky, třeťáci jdou na představení Už je tady zas.
Úterý, 07. listopad 2017
Zájemci z Vysočiny mohou dnes navštívit naši expozici na prezentaci středních škol v Pelhřimově.
Pondělí, 06. listopad 2017
Ode dneška celý týden se prváci vystřídají na zajímavém pořadu Bible a člověk 21.století. Zem, která nemá své nebe, ztratila všechno -i sebe
Pondělí, 06. listopad 2017
Tento týden probíhají oborové porady: 6.11. pro lyceum, 7.11. pro stavebnictví, 8.11. pro strojírenství a 9.11. pro nástavbu a učební obory
Sobota, 04. listopad 2017
Letošní sezónu maturitních plesů zahajují třídy 4P a 2N. Tradičně zvou všechny příznivce do Palcátu!