Stavebnictví - pozemní stavitelství

Exkurze do Obecního domu v Praze pro 2La
Moravské pašije - představení v DON Tábor pro třídy 1P a 1Sa
Exkurze do JE Temelín pro třídu 2Sb
Maturitní zkouška - písemná práce z CJL podle jednotného zkušebního schematu
Exkurze do JE Temelín pro třídu 2P
Jednotné přijímací zkoušky na SŠ - 1.řádný termín
odborné exkurze: Agrostroj Pelhřimov / 3Sa, Pacovské strojírny / 3Sb
speciální rozvrh pro maturitní třídy, kulturně naučný pořad v armádním klubu pro ostatní

Stavebnictví - pozemní stavitelství

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 2017

Kód a název oboru vzděláni: 36-47-M/01 Stavebnictví
Název školního vzdělávacího programu: Pozemní stavitelství
Dosažený stupeň vzdělání: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Délka a forma studia: 4 roky, denní studium

Absolvent oboru Stavitelství získá úplné střední vzdělání, což mu umožní pokračovat ve studiu na vysoké škole především stavebních a příbuzných směrů, ale také na jiných školách. Absolventi, kteří v dalším studiu nepokračují, jsou díky bohatému odbornému základu schopni začít pracovat v odborné praxi, podnikat, nebo rychle změnit profesní orientaci podle potřeby.

Absolvent se uplatní v povolání stavební technik, a to v různých pozicích. Stavební technici se realizují v oblasti přípravy staveb v pozici stavební technik přípravy a realizace investic a engineeringu, projektant bytových a občanských staveb, projektant rekonstrukcí a adaptací staveb, projektant specializovaných částí projektů, rozpočtář, v oblasti provádění staveb v pozici stavební technik mistr nebo stavbyvedoucí. Své uplatnění nacházejí absolventi oboru také v oblasti správních institucí jako referenti státní správy a samosprávy, okrajově v odborných stavebních laboratořích a zkušebnách v pozici stavební technik zkušebnictví i jako pracovníci marketingu ve výrobě a při prodeji stavebních materiálu a výrobků. Po nabytí potřebné praxe jsou absolventi schopni uplatňovat získanou kvalifikaci při samostatné podnikatelské činnosti ve stavebnictví.

Úspěchy žáků oboru Pozemní stavitelství:

Středa, 29. březen 2017
Turnaj středních škol v sálové kopané probíhá v Sezimově Ústí s naší účastí
Úterý, 28. březen 2017
Nši florbalisté dnes míří do Prahy na finále TOP8
Pondělí, 27. březen 2017
Včera se vydali do chorvatského Oroslavje účastníci projektu IP-IE ERASMUS+, Čeká je týden s 3D tiskem a přáteli z pěti zemí (D,PL,SL,SK,HR)
Čtvrtek, 23. březen 2017
Jak je důležité míti Filipa, to se dnes dozvědí naši třeťáci v táborském Divadle Oskara Nedbala
Úterý, 21. březen 2017
Maturita, dnes jen nanečisto: didaktický test z angličtiny včetně poslechového subtestu píší čtvrťáci a nástavba 2N
Úterý, 21. březen 2017
Představení Othello v Divadle Pod Palmovkou a středověké umění v Anežském klášteře v Praze zhlédnou lyceisté z 1.ročníku
Pondělí, 20. březen 2017
Krajský florbalový turnaj v Jindřichově Hradci je samozřejmě s naší účastí.
Čtvrtek, 16. březen 2017
Ověřovací test z matematiky dnes píší všichni čtvrťáci. Opravný / náhradní termín ověřovacího testu mají prváci.
Čtvrtek, 16. březen 2017
Exkurze do Obecního domu a výstava k tomu - to čeká v Praze třídu 2Lb.
Středa, 15. březen 2017
Do Národního technického muzea do Prahy se dnes vydaly třídy 1Sa a 1Lb
Úterý, 14. březen 2017
Začíná národní kolo soutěže Enersol 14.-15.3.2017 v Pelhřimově. V sedmičlenném jihočeském týmu jsou tři reprezentanti od nás. Držíme palce!
Pondělí, 13. březen 2017
Střídání: 1. skupina druháků se vrací z lyžařského kurzu domů, 2.skupina včera do rakouského Lechtalu na týden odjela.
Čtvrtek, 09. březen 2017
Školní kinosál hostí dnes a zítra nejlepší recitátory ze ZŠ táborského okresu na tradiční každoroční soutěži
Pondělí, 06. březen 2017
Po prázdninách zase ve škole. Tedy až na část druháků, kteří dnes odjíždějí na týdenní lyžařský kurs do Rakouska
Pondělí, 06. březen 2017
Evaluační seminář projektu ERASMUS+ / 2.běh odborných stáží v Seville dnes od 8:30 v učebně A454
Úterý, 28. únor 2017
Zájemci o studium, nezapomeňte odevzdat přihlášky! Letos končí lhůta 1.března.
Pondělí, 27. únor 2017
Hurá! Tento týden máme jarní prázdniny!!!
Pátek, 24. únor 2017
Na úřad práce dnes zavítají žáci 3SmTrZ. Naštěstí jen na besedu, doufejme, že jako šikovní řemeslníci nebudou mít o pracovní nabídky nouzi
Středa, 22. únor 2017
Osmáci ze ZŠ Miličín si dnes procvičí zručnost ve strojních dílnách a zítra v dřevařských dílnách naší školy. Zalíbí se jim u nás?
Úterý, 21. únor 2017
Besedy na úřadu práce pro poslední ročníky pokračují. Včera 4P, dnes se jich zúčastní 4La a 4Sb.